Eesti esimene nikotiinipatjade e-pood avatud!

04.05.2019

Tups.ee meeskonnal on hea meel teatada, et Eesti esimene nikotiinipatjade e-pood on nüüdseks avatud ja vastuvõtt on siiani olnud väga hea.

 

Miks?

 

Eestis on viimase info kohaselt siiani kuskil veerand elanikkonnast tubakatoote tarvitajaid ja sõltumata Euroopa Liidu poolt rakendatud mokatubaka keelustamisest on teada, et eestis on ikkagi märkimisväärselt levinud mokatubaka kasutajaskond (2016 - 3,3%). Põhjust, miks mokatubakat kasutatakse on muidugi kerge selgitada, sest selle kasutamine ei eelda asukoha piiranguid ja saad seda mugavalt kontoris, bussis või kasvõi lennukis kasutada. Meie poolt pakutavad tooted on analoogsed mokatubakaga (“snus”), kuid olulise nüansina on asjaolu, et see on täiesti tubakavaba. Meie missioon on pakkuda uut alternatiivset varianti, kuidas suitsetamisest loobuda.

 

Kas see on legaalne?

 

Jah, meie tooted on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud aktsiisimärkidega märgistatud ja omame majandustegevuse numbrit (KJK054961), mis võimaldab meil käidelda alternatiivseid tubakatooteid. Alternatiivne tubakatoode on nikotiinisisaldusega või nikotiinisisalduseta tubakatoode, mis ei ole klassikaline tubakatoode ja mida kasutatakse või mis on mõeldud kasutamiseks sarnaselt või sarnasel eesmärgil tubakatootega.

 

Meie praegusesse sortimenti kuuluvad hetkel küll vaid Lyft tooted, kuid lähitulevikus tuleme ka turule teiste toodetega, nii et püsige kursis meie uudistegaregistreerudes meie keskkonnas. Lisaks eelnevale pakume ka registreerunutele sooduskoodi, mis annab teile alates 10 karbi tellimisel -10% soodustust.

 

Suitsu- ja tubakavaba Eesti nimel,

Tups.ee meeskond